Alarm sistemi hırsızlık, yangın, sağlık sorunu, panik durumu ve gaz kaçağı gibi tehlikeli durumlarda ilgili ve yetkili kişileri haberdar ederek ihtiyaç duyduğunuz yardımı en kısa sürede almanıza yardımcı olan elektronik bir çözümdür.    

Kendinizi, sevdiklerinizi ve sahip olduğunuz tüm değerli eşyaları korumanın en etkili ve ekonomik yolu bir alarm sistemine sahip olmaktır. Tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik işlevlere sahip olan ve tercih ettiğiniz yere ( evinize, işyerinize...) kurulan alarm sistemleri haber alma merkezlerine bağlanarak oluşan tehlikeli bir durumu hemen algılar ve polis, itfaiye ve ambulans gibi güvenlik ve sağlık ekiplerini olay yerine
yönlendirir.    

Eş zamanlı olarak çalışan siren ise gerek evdeki, gerekse etraftaki kişileri uyarıcı bir nitelik taşır. Tuşlanan bir şifre aracılığıyla aktif ve pasif hale getirilen alarm sistemi günlük yaşamın getirdiği tüm tehlikeleri sizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırır.    

Box Kameralar, İnfrared Kameralar, Ip Kameralar, Speed Dome Kameralar, Dijital Kayıt Cihazları

İşyerleri, konutlar ve toplu yaşam alanların da güvenliği sağlamanın en birincil ve en ekonomik yolu güvenlik kamerası kullanmaktır.  

Çevremizdeki bu mekanik gözler baktığı yöndeki tüm hareketleri kayıt altına alır, internet ve cep telefonu gibi araçlarla uzaktan izleme imkanı sunar. Bu sayede olası durumlarda hem kayıt edilmiş bu görüntüler bire bir delil niteliği taşır hem de takılan bu kameralar olumsuzlukların yaşanmasını önleyen caydırıcı bir etki sağlar.    

Güvenliğin vazgeçilmez olduğu günümüzde bu mekanik gözler sizi ve sahip olduğunuz varlıkları korumak adına 7/24 çalışırlar.    

1 - Plaka Tanıma Sistemleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur nec scelerisque arcu. Ut condimentum in nunc sit amet commodo. In interdum purus in eleifend condimentum. Praesent convallis, mi aliquam feugiat pellentesque, neque urna faucibus leo, ornare ullamcorper justo purus placerat arcu. Vivamus porta massa mi, et commodo urna lobortis a. Duis finibus gravida arcu at consectetur. Phasellus et scelerisque erat, sed scelerisque eros.