Toplantı odası otomasyon sistemleri,modern şirketlerde esneklik, toplantı verimliliğini artırma ve zaman tasarrufunun üst düzeyde sağlanması için kullanılırlar. Toplantı odası otomasyon sistemleri, toplantı odası içinde duvar tipi, masa üstü veya kablosuz dokumatik paneller aracılığıyla yönetilmektedir.

Gerek toplantı odasında ihtiyaç duyacağınız teknik özellikler, gerekse toplantı odası boyutu ve dizaynı sizin için önereceğimiz sistem için belirleyici olmaktadır.

Toplantı odaları, ihtiyaca bağlı olarak farklı donanım ve yazılım özellikleri gerektirir. Kullanıcının tercih edeceği şekilde tasarımı yapılacağından, kullanımı çok kolaydır.

Otomasyon sistemleri, sunumlarınızı etkileyici bir boyuta taşırken,toplantı esnasında toplantıyı bölücü unsurları da elimine etmektedir.

Toplantı Odası otomasyon sistemleri, toplantıya hazırlık safhalarını kolaylaştırmasının yanısıra,toplantı esnasında ihtiyaç duyulan değişiklikleri çok çabuk gerçekleştirerek toplantının bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

Toplantı odasında olması düşünülen bileşenler bütünü, size özel tasarlayacağımız otomasyon sistemini belirlememizde rol oynar.

Toplantı odası otomasyon sisteminiz için TRON a başvurduğunuzda sizin için en uygun sistemi uygulayabilmek amacıyla bir dizi tespit ve değerlendirme çalışması yapıyoruz.

1 Toplantı odası gereksinimleriniz belirlenir.

2 Toplantı odasında uygulamak istediğiniz cihaz ve sistemlerle ilgili bir ihtiyaç listesi hazırlanır.

3 Kullanacağınız cihaz ve sistemlerle ilgili örnek bir yazılım çalışması tarafınıza sunulur.

4 Geleceğe dönük genişleme ihtiyaçları da değerlendirilerek, malzeme ve tesisat maliyetleri ile birlikte sistem seçenekleri sunulur.

5 Çözümde karar kılındığında, uygulama projeleri hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak güvenlik ve sistem işletme personeliniz eğitilir ve sistem teslim edilir.

6 Başlangıç aşamasında mühendislerimiz sistemin çalışmasını süpervize ederek, sistem operatörlerinin eğitim eksikleri varsa tamamlarlar ve gerek duyulduğu takdirde küçük programlama ayarlarını gerçekleştirirler.

Sistemleriniz işletmeye alındıktan sonra da bakım ve servis gereksinimleriniz için teknik servis ekiplerimiz emrinizdedir.

Geniş bir toplantı odası otomasyon sistemi ürün yelpazesini destekliyoruz.

Komple anahtar teslimi çözümler sağlamak amacıyla ürünlerimiz arasında toplantı odası otomasyon sisteminin yanı sıra bir toplantı odasında olması muhtemel donanımı da bulunduruyoruz.

Başkanlık sistemi ve mikrofon yönetimi

Video konferans sistemleri

Aydınlatma Sistemleri

Audio-Video Cihazları

Isıtma-Soğutma ve Perde Yönetimi

İnternet Erişim yazılımı

Firma içindeki PC'lere anlık erişim modülleri